Enota Posavec

Telefon: 04/ 53-25-755

Dežurni telefon: 051-423-618

Elektronska pošta: posavec@vrtec-radovljica.si

Enota je odprta od 5.30 do 16.00 ure.

Organizacijska vodja enote: Dragica Pfajfar Habjan, diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok

Uradne ure vodje enote za starše: 1x mesečno, po dogovoru

Enota Posavec se nahaja v naselju Posavec ob reki Savi. V vrtcu je pet igralnic, v kateri deluje pet skupin od najmlajših do najstarejših otrok. V vrtcu deluje lastna kuhinja, v kateri kuharice pripravljajo hrano. V vrtcu je tudi prostorna in dobro opremljena telovadnica, ki omogoča možnost za razvijanje gibalnih spretnosti in tudi za medsebojno druženje ter razna druga srečanja.

Ob vrtcu se nahaja tudi otroško igrišče z igrali, ki otrokom nudi prijetno bivanje na prostem, okolica vrtca pa ponuja možnosti za številne sprehode in izlete.

Vizija vrtca je SONČEN VRTEC, prijazen do otrok, staršev in zaposlenih.