Ta mesec smo izvedli zaključke s starši. Med najbolj vročimi dopoldnevi smo se veliko igrali z vodo. Z denarjem od sklada smo si vsi v Gostilni Avsenik privoščili kepico sladoleda. V zadnjem tednu smo naredili skupno zabavo za vse skupine na igrišču vrtca. Plesali smo in prepevali, pili metine koktejle z limono in se igrali z baloni.

Poslovili smo se od bodočih šolarjev, ki so se posladkali s kremšnitami. Ključ vrtca so predali Čebelicam ter zanje pripravili vaje in naloge, ki so jih morali opraviti na igrišču vrtca.

Sprejeli smo deklico iz Ukrajine in se z njo učili novih besed.

Najstarejši otroci so tekmovali za Cici Veselo šolo ter dobili priznanja. Prav tako smo uspešno zaključili tečaj rolanja ter akcijo Podari zvezek.

Raziskovali smo trim stezo v Krpinu, obiskali Grad Kamen, šli do Drnče in se igrali v prijetni gozdni senci.

Zaključili smo projekt Varno s soncem. Veliko smo se pogovarjali o senci, se igrali v njej, izdelali sončno uro ter naredili plakate o zaščiti pred soncem in o odgovornem vedenju poleti.

Zaželeli smo si lepe počitnice in obljubili lepe kartice z morja 😊!