Še zadnjič pred počitnicami smo obiskali knjižnico, kjer smo prisluhnili pravljici o Ribku in se prosto igrali v pravljični sobi.

Preko videoklica smo se srečali z otroki iz Enote Kropa – skupina Murenčki.

Na igrišču vrtca so nas obiskali otroci iz skupine Miške in otroci iz skupine Ribice iz enote Radovljica.

Čudovito dopoldne na igrišču vrtca smo preživeli v najboljši družbi – z babicami in dedki. Ena skupina se je sprehodila do Linhartovega trga in se potem podružila na igrišču. V  drugi skupini pa se je zaslišal tudi zvok harmonike.

Posladkali in ohladili smo se sladoledom v slaščičarni Vidic.

Na zaključni izlet smo se odpravili na OMW igrišče. Otroci so se zelo razveselili igral. V senci dreves smo se odpočili in okrepčali s sadno malico.

Z obiskom učenke solo petja Eme Bec smo prisluhnili opernemu petju.

Poletno in počitniško vzdušje smo ustvarili s kopanjem v bazenu in igrami z vodo.

Da bodo počitnice prijetne in nas sonce ne bo preveč opeklo, smo se veliko pogovarjali in učili o varnem bivanju na soncu in zaščiti pred sončnimi žarki.