V našem vrtcu se je uvajalo 11 otrok, večinoma malčkov. Poleg uvajanja smo imeli kar nekaj okužb s Covidom 19. Veliko časa smo preživeli na prostem, na pohodnih izletih in igrišču. V tednu mobilnosti so otroci ob zgodbici Beli zajček izdelali trganko ter se spoznavali s škodljivostjo izpušnih plinov za naravo in ljudi. Ob Dnevu brez avtomobila smo nagovorili starše in jih spodbudili k hoji do vrtca – večina se je odzvala. Skupaj smo zajčku spremenili sivi kožušček nazaj v belega. Vrtec je obiskala teta Jesen, ob Dnevu slovenskega športa pa so se otroci razgibali na športnem poligonu na našem igrišču.