Kljub dežju smo izvedli uspešno vajo evakuacije, saj gasilci pravijo: »Kaj pa če bi res gorelo?!«

Posvečamo se dejavnostim na temo prijateljstva, strpnosti in čustev, tehnik sproščanja. V duhu tega se tudi podružimo med skupinami, vzgojiteljica Nina pa nam pripravi kamišibaj zgodbo o strpnosti in prijateljstvu, medsebojno se rišemo in masiramo. Ena od deklic skupine Kužki pripravi mini koncert z violino.

V skupini Zajčki starš predstavi državo Brazilijo, otroci skupine Kužki pa obiščejo starše kar v Vrbnjah.

18. 11. 2022, na dan tradicionalnega zajtrka, nas obiščejo čebelarji in nam s svojim znanjem in pripomočki popestrijo zajtrk, nekateri otroci obiščejo čebelarski muzej.

Vse strokovne delavke uspešno prestanejo hospitacije s strani ravnateljice, naše praktikantke pa prav tako uspešno izvedejo svoje nastope.

Nekaj skupin obišče knjižnico za pravljično uro.

Ker si vsi zaslužimo mirne in vesele praznike, na hodniku vrtca oblikujemo kotiček z rabljenimi igračami, iz katerega si lahko družine vzamejo kako pozornost.
Pospešeno se pripravljamo na december, pripravljamo dekoracijo skupaj z otroki; na zadnji novembrski dan pa jo »škratki« razobesijo po vrtcu in naredijo prehod v veseli december še bolj slavnosten.