V zadnjem mesecu nas je obiskal Matej iz Pagon športa in nam pripravil športno dopoldne. Otroci so se igrali s padalom in premagovali ovire na gibalnem poligonu. Najstarejši so se preizkusili še v iskanju skritega zaklada.
Praznovali smo še zadnje rojstne dni. Z denarjem iz sklada smo si privoščili sladoled. En dan smo se igrali na napihljivem gradu – najprej sami dopoldne, popoldne pa še na zaključnem srečanju s starši.
Čričke je obiskala knjižničarka in jim predstavila zgodbico Pot na morje.
V Kobilicah so imeli na obisku Nežinega očeta, ki jim je zaigral na harmoniko, otroci pa so zraven peli, ploskali in na koncu še zaplesali polko.
Veliko časa smo preživeli na igrišču. Otroci iz skupine Kobilice so se odpravili tudi na občinsko igrišče Skalca. Na igrišču smo imeli tudi piknik.
Vrtčevsko leto v naši enoti je hitro minilo in imeli smo se fantastično.