alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

Novice iz vrtca Kamna Gorica – marec 2022

V mesec marec smo zakorakali oblečeni v maškare. Otroci iz obeh skupin so se pridružili otrokom iz enote Lesce in skupaj smo se odpravili na pustni sprevod po Lescah, po sprevodu pa še zaplesali na igrišču. Razveselili smo se prvega pomladnega dne, okrasili garderobo...

več...

Novice iz vrtca Kamna Gorica – februar 2022

Mesec februar smo v vrtcu poimenovali kar »mesec kulture«. Otroci obeh skupin, Sončki in Žogice, so se seznanjali s slovensko zastavo, grbom, slovensko himno (protokolom ob poslušanju le-te) ter gorenjsko narodno nošo. Spoznavali so pesnika Franceta Prešerna, izdelali...

več...

Novice iz vrtca Kamna Gorica – januar 2022

S 27. decembrom 2021 se je enota Kamna Gorica zaradi prenova vrtca začasno preselila v enoto Lesce. Otroci obeh skupin, Sončki in Žogice, so se tako v mesecu januarju seznanjali z novimi prostori - novima igralnicama, umivalnico, garderobo in igriščem vrtca. Na...

več...