Najmlajši otroci so izdelali avtobus za pano in ribice. Peli so pesmi o morju, barčici, čolničku. Igrali so se bibarije.

Sredinci so se pogovarjali o morskem prometu in živalih, o tem, kako voda pride v morje in kako iz njega. Preko pogovora so se seznanili o tematiki Varno s soncem.

Najstarejša skupina je spoznavala celine in različne države. Pogovarjali so se o tem, na kakšen način potujemo. Praznovali so rojstne dneve otrok, ki praznujejo v poletnih mesecih. Reševali so delovne liste. Odšli so na obisk v Osnovno šolo Mošnje. Predšolski so se  udeležili Mini olimpijade.

V vse skupine je prišla na obisk knjižničarka. Vsi otroci so sodelovali v gibalnem poligonu, ki ga je pripravil oče dveh otrok. Vsi smo se pripravljali na zaključno srečanje s starši. V sredincih in pri najstarejših je bila sestra iz ZD Radovljica, ki je otrokom prikazala, kako se pravilno umiva roke. Celoten vrtec je sodeloval v evakuacijski vaji z gasilci.