Mesec september je za nami.

V najmlajši skupini je 10 novincev in dva »stara mačka«. Večina otrok se je na vrtec že privadila, nekaj pa jih še joka. Dnevna rutina jim gre vsak dan boljše. Veliko je pestovanja, prepevanja. Spoznali so žoge in se z njimi igrali. Odšli so že na prvi sprehod.

V srednji skupini je en novinec, ki pa večjih težav pri uvajanju ni imel.  Že so ustvarjali z barvami. Igrali so se socialno igro, veliko časa so preživeli na prostem.

V najstarejši skupini se je uvajal en deček. Vse je potekalo v ustaljenem ritmu. V sklopu projekta Mali sonček so odšli na izlet do avtoceste. Predšolski otroci so obiskali Kekčevo deželo.

V tednu mobilnosti smo izvajali različne dejavnosti.

V vrtec smo se pripeljali s kolesom, skirojem in poganjalcem.

Izvedli smo papirno akcijo.

Plesna šola Vesele nogice nam je pripravila plesno dopoldne.

Imeli smo delavnice v sklopu DEKD.

Pripravljali smo se na proslavo ob 30-letnici vrtca.