Mesec februar je minil v znamenju kulture. Ob slikah so se spomnili Franceta Prešerna. Poslušali so tudi himno.

Na pustni torek so se s pustnim sprevodom odpravili po Radovljici. S petjem in glasbili so odganjali zimo.

Za valentinovo so otroci tiskali in ustvarjali srčke iz das mase.

V čričkih so spoznavali znake v garderobi in na ležalnikih. Prvič so se odpravili na sprehod s sprehajalno vrvico. Z Nevenko so izvajali jogo za otroke. Naučili so se tudi ljudski rajalni ples.

V kobilicah so se pogovarjali o starih časih. Obiskali so jih dedki in babice, ki so jim pripovedovali kako je bilo ko so bili oni otroci. Skupaj so si ogledali tudi nekaj starih predmetov. Na praksi smo imeli tudi študenta Petka, ki se je 14 dni z nami igral.