alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

December smo začeli v praznično okrašenem vrtcu. Otroci vseh skupin so okrasili smrečico z njihovimi izdelki iz slanega testa. Večkrat smo skupaj prepevali ob njej. Uredili smo knjižni kotiček s prazničnimi pravljicami in jih prebirali.  Predšolski otroci so se urili v drsanju na drsališču v Radovljici. Vsi skupaj smo cel mesec ustvarjali izdelke za božični sejem. Obiskala nas je kustosinja Saša iz muzeja in nam prikazala filma o kroparskih kovačih in koledovanju v starih časih. Mali kino nas je preko praznične risanke zapeljal v pričakovanje, ki nam ga je še povečal čarovnik Toni z dedkom Mrazom. Starejši so z mamico umetnico sladic spekli in okrasili slaščice za popoldansko druženje s starši. Najprej smo vsi skupaj z lučkami koledovali po Kropi, si ogledali film o kolednikih in zaključili ob čajanki in božičnem sejmu. Leto smo zaključili s slovesnim kosilom, plesom in dobro voljo.

Dostopnost