alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Mesec smo pričeli s prireditvijo ob Dnevu vrtca. Otroci naše enote so nastopali s točko Miška gre v vesolje. Pred dnevom kulturnega praznika smo pripravili proslavo. Po uvodniku s simboli Slovenije so otroci mačkov zaplesali, sredinčki so zapeli in igrali na male ritmične instrumente, starejši pa so pripravili igrano predstavo Živali pri babici Zimi. Za praznik pusta so se maškare najprej predstavile ob glasbi na njihovo temo kostumov. Nato smo se odpravili na pustni sprevod po Kropi. Nadaljevali smo z druženjem in plesom pred vrtcem, kjer so se nam pridružile maškare nižje stopnje Osnovne šole Staneta Žagarja Lipnica.

Dve skupini je obiskala knjižničarka s pravljično urico v vrtcu, starejši pa so obiskali knjižnico. Med zimskimi počitnicami smo bili združeni v dveh skupinah. Že smo se začeli pripravljati na praznik gregorjevo z barčicami. Zadnji dan v mesecu nas je obiskala mama naših varovancev in jim predstavila svojo knjigo o čustvih.

Dostopnost