alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V tem mesecu smo pričeli z lepim, toplim vremenom in pripravami na konec šolskega leta. Izpeljali smo zaključno srečanje s starši in otroki, pri organizaciji smo sodelovali s starši. Na srečanju nam je zaigrala gledališka skupina Miškino gledališče z zabavno predstavo Vililandija, nastopali so tudi otroci, poslovili smo se od otrok, ki odhajajo v šolo. Proti koncu meseca nas je obiskala še klovnesa Ifigenija Sfrčkana z zabavo za otroke. Odšli smo na sladoled v gostilno Pri Jarmu. Vse to smo pokrili iz denarnega sklada naše enote, še enkrat hvala vsem, ki ste sodelovali pri zbiranju sredstev zanj. Lepo in toplo vreme nam je omogočilo igre in zabavo z vodo, peskom in različnimi organiziranimi kotički na igrišču (šotori, dom, voda, pesek in različni športni pripomočki). Imeli smo tudi piknik na igrišču z organiziranimi športnimi poligoni, plesom in kosilom na prostem.

Dostopnost