Mesec smo pričeli z obiskom preventivne sestre v projektu Vzgoja za zdravje. Že naslednji dan smo si ogledali predstavo Pika Nogavička in gusar Val gledališča Enostavno prijatelji. Predstava nas je popeljala v poletje in morske dogodivščine. V vseh skupinah so zaključili projekt Z nahrbtnikom v knjižnico. Da nas ne bodo preveč pogrešali, smo jim za poletje pripravili razstavo otroških izdelkov. Slabo deževno vreme je botrovalo prestavljanju dogodkov, vendarle smo izpeljali Mini olimpijado v organizaciji Vrtca Radovljica in zaključno srečanje, ki smo ga načrtovali skupaj s starši. Na zadnjem pohodnem izletu smo se sladkali z borovnicami in si ogledali pospravljanje dreves. Starejši otroci so obiskali Osnovno šolo Lipnica. Tam so jih lepo sprejeli in jim razkazali prostore šole. Nato so se skupaj poigrali na zunanjih igralih. Oče naše varovanke nam je uredil in podaril novo klop na počivališču.