alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Obiskala nas je  zobna asistentka in otrokom dveh skupin predstavila zgodbo o zobkih in skrb za pravilno higieno. Starejši so  poznavali odpadno embalažo, njeno sestavo, recikliranje, v kateri koš kaj sodi … Znanje o embalaži so strnili na plakat z naslovom Moj dan z manj embalaže. Knjižničarka je mlajši dve skupini obiskala v vrtcu in jim popestrila dan s pravljičnim dopoldnevom.  Na dan medenega zajtrka oz. slovenskega tradicionalnega zajtrka sta nas obiskali obiskovalki iz čebelarskega muzeja, kustosinja in pedagoginja. Z lutkami čebelje družine sta otrokom približali svet čebel. Pripravljati smo se začeli na praznični december; otroci so oblikovali piškote iz slanega testa, slikali s tempera barvami in izdelali velike slike za panoje v kombinirani tehniki. Obiskala nas je babica – specialna pedagoginja in opravila dve delavnici v različnih skupinah; Masažo obraza in Ujemi ritem.

Dostopnost