alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V Tednu otroka smo en dan skupaj prepevali in plesali ples prijateljstva. Starejši so opravili izlet po Kovačkovi poti, ostali smo se igrali v gozdni igralnici. Skupaj smo iskali skriti zaklad, ki nam ga je v gozdu pripravil škratek. Da smo prišli do njega, smo morali opraviti kar nekaj nalog. S starši smo se srečali na prireditvi Dnevi evropske kulturne dediščine z naslovom Več znaš, več veljaš. V delavnicah so starši in otroci pletli preproge iz starih majic, izdelali lončke za barvice s prepletanjem (na vretenu), z oblikovanjem gline v skodelice spoznavali delo lončarjev in se v kovaški delavnici preizkusili s kovanjem žebljev. Skupaj z gasilci smo izvedli tudi evakuacijsko vajo. Otroci so si po njej ogledali še gasilsko opremo in vozila. V zadnjem tednu smo raziskovali buče. Spoznali smo njihovo notranjost, izrezali »stahce« in prebirali pravljice. Starejši otroci so skuhali slastno bučno juho.

Dostopnost