V aprilu smo izvajali dejavnosti na temo Moja družina in Pasavček. Zajčki so vsem otrokom zaigrali predstavo Bratec in sestrica iščeta pomlad (N. Pogačnik).

V vrtec smo povabili babice in dedke, s katerimi smo se poigrali. V sodelovanju s harmonikarjem Lojzem smo jim pripravili tudi kratek glasbeno-plesni program.

V okviru projekta Očistimo našo občino smo na igrišču in v okolici vrtca izvedli čistilno akcijo.

Izvajali smo dejavnosti za projekt Pasavček in ga vsi tudi uspešno zaključili. V telovadnici smo pripravili prometni poligon.

Ogledali smo si predstavo Čebelici Tinka in Tonka v izvedbi zavoda Enostavno Prijatelji (sklad vrtca Posavec).

Otroci, ki jeseni odhajajo v šolo, so v sodelovanju s Pagon športom pričeli s tečajem rolanja.

Deček iz skupine Polžki je prejel priznanje za sodelovanje na regijskem natečaju Naravne in druge nesreče – Požar v naravi.

Vse skupine smo odšle na krajše in daljše izlete v okolico vrtca.

Skupaj s starši smo sodelovali v humanitarni akciji Pomoč slovenskim otrokom.