alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V prvem pomladnem mesecu smo v enoti Posavec izvajali dejavnosti na temo pomladi, družin in žog. Mamicam smo ob prazniku poklonili drobno pozornost. Ogledali smo  si lutkovno predstavo Zakaj je sneg bel v izvedbi str. delavk. 

Obiskala nas je gospa Nina in nam predstavila male eksotične živali (paličnjaka, želvo, tarantelo, pitona, miško, činčilo …).

V telovadnici smo pripravili gibalno-matematično dejavnost Poišči pirhe.Večkrat smo se odpravili na izlete v naravo (Ljubno, Otoče, k Savi …). Zajčki so odšli na izlet na Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana. Obiskal jih je tudi igralec in voditelj (oče deklice iz Zajčkov) in jim predstavil svoj poklic. Otroci, ki jeseni odhajajo v šolo, so se na bazenu v Radovljici učili osnov plavanja.

Na nagradnem natečaju Eko paket so skupina Polžki dosegli 2. mesto v kategoriji vrtci. Na 17. mednarodnem natečaju Bodi umetnik, Igraj se z mano je 5 likovnih izdelkov iz skupin Polžki, Račke, Ježki in Zajčki dobilo priznanja.

Po skupinah smo praznovali rojstne dneve otrok rojenih v tem mesecu.

V sodelovanju s starši smo v začetku marca izvedli akcijo zbiranja odpadnega papirja.  

V vseh skupinah smo izvedli 2. roditeljske sestanke.

Dostopnost